צוות השחקנים

ב- 1995 ליהק הבמאי דני נבט את השחקנים הראשונים לקבוצת הפלייבק שהחלה להופיע לראשונה באוניברסיטת בן גוריון בנגב והפכה לימים לקבוצת תאטרון פלייבק באר שבע.
בהמשך, הפכה הקבוצה לבת בית באוניברסיטה והיא מקיימת בה מופעים קבועים.
קבוצת פלייבק באר שבע עובדת ביחד כעשר שנים ומופיעה בפני קהלים שונים בארץ.

דני נבט

מייסד תאטרון פלייבק בדרום, במאי ומורה למשחק.בוגר ביה"ס למשחק בעיר ליון שבצרפת, בוגר לימודי בימוי באוניברסיטת תל אביב ובוגר לימודי הנחיית פלייבק אצל אביבה אפל
.מלמד ומביים משחק במוסדות חינוך ומתנ"סים
. מייסד קבוצת תאטרון פלייבק באר שבע בשנת 1995 ומופיע עם קבוצתו בכל

אוהד-גולדברט

נולד ב- 1974 בבאר – שבע, שלישי מבין שלושה אחים ואחות. למד פסנתר מגיל חמש עד חמש – עשרה אצל דליה פלדמן בקונסרבטוריון ב"ש והלחנה (13-15) אצל פרופ' אנדרה היידו. כמו כן, למד בשלושה תיכונים שונים ולא סיים, ולעומת זאת עשה צבא מאד משעמם ודווקא כן סיים.
בגיל 14 התחיל עם הגיטרה באופן עצמאי ומאוהב עד היום. מלחין שירים בעיקר, שהושמעו לראשונה בטקסי בי"ס יסודי (מולדת) ויצאו בחלקם הקטן לאור בדיסקים: Lord Flimnap – point of view עם איתי אייל ואלון וייסמן, 1989 "שירימשומקומ" עם ירון יהודה, 2002 ובשלושת הדיסקים של ההרכב גולדולינס עם איתי וטדליק דולין: Goldoolins (2004) , Songs of the turly crio, the world is somewhere else
הצטרף לפלייבק באר – שבע ב- 2003 ולא מתכנן לעזוב בשלושים השנים הקרובות. כיום חי במושב אביעזר, נשוי לשרונה ואבא לענת בת השלוש

אופיר-רונן

הצטרף לקבוצה בשנת 2003 כמוסיקאי, ולאחר זמן קצר נבעט אל הבמה כשחקן
מלבד היותו שחקן, נגן, ומנחה בעת הצורך, מתפקד גם כגיאולוג של הקבוצה.

איריס אביעוז

שחקנית בתיאטרון פלייבק באר שבע מזה 15 שנים.
מנחת סדנאות תאטרון ופלייבק לארגונים ולחוגי בית.
מנחה במגוון גדול של פעילויות המותאמות לתכנים ארגוניים שונים וגם לשם השעשוע: סדנאות אקטיביות המשלבות מגוון טכניקות מעולם האלתור והתאטרון. הסדנאות ניתנות במגוון נושאים כגון: גיבוש צוותים, תקשורת וניהול, בניית חזון, העצמה צוותית ואישית, ניהול קונפליקטים, סגנונות תקשורת, שיפור יכולות פרזנטציה ועוד.
בוגרת סמינר הקיבוצים במסלול תאטרון ובימוי .
irisavioz@walla.com נייד: 050-5920958

זיו שלו

שחקן תאטרון פלייבק מעל עשור, השתתף במספר פרוייקטים של תאטרון אימפרוביזציה ובוגר מסלול ההתמחות של תאטרון הגוף על פי ז'אק לקוק.
בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, ומחלק את זמנו בין פעילותו בתאטרון ויזמות בתחום האינטרנט.

יקי ראובן

בוגר לימודי תואר ראשון לטמטום מתקדם ותואר שני בפסיכולוגיה של הכלום. ביום נגן קונצרטים בתחום המוסיקה הקלאסית, בלילות שחקן פלייבק כבר 10 שנים. תלמידו של דני נבט ושותפו לניהול והנחייה בבית הספר לפלייבק באר שבע.
www.mandolinmusic.co.il

ליסון שלומית

בוגרת סדנאות בניסן נתיב, בתאטרון הגוף ובבית הספר לתסריטאות "סם שפיגל". סיימה בכישלון מפואר קורס ליצנות בבית הספר דה בונט לליצנות בהיביסה, ספרד. נחשפה לפלייבק על ידי דני נבט במקלט בבאר שבע ומאז חולה במחלה. בשאר הזמן מדריכת רכיבה על סוסים, מאלתרת רהיטים מעץ, מפקחת על הכור שאין לנו בדימונה כמדענית גרעין בכירה, מלמדת מתמטיקה לבגרות ואמא של זוהרה. המוטו שלי: אם אין לך פוקוס, לפחות תתפזר בכיף.

מזור טל

שמי מזור, כבר מהשם אפשר להבין עלי הרבה. אני בת 30, נשואה + כלב, גרה בתל אביב ואוהבת את החיים. ג'וק המשחק והתיאטרון התחיל אצלי בגיל מאוד צעיר. עוד כשהייתי ילדה אהבתי לשחק, כמו רוב ההורים, הורי שלחו אותי להרבה חוגים וכל חוג עזבתי אחרי שנה. החוג היחידי שהחזיק מעמד היה חוג משחק ודרמה. המשחק נתן לי תחושת סיפוק נהדרת. הרגשתי שהכל אפשרי, קיבלתי ביטחון ולמדתי להתמודד עם סיטואציות ביום יום בצורה טובה יותר. דרך המשחק הבעתי פחדים, חששות, שמחה, הומור ונתתי לכל היצירתיות שבי ביטוי.
את דני נבט פגשתי לראשונה בתיכון אשל הנשיא שם למדתי במגמת משחק ודני היה המורה שלי. מיד בתום לימודי בתיכון הכניס אותי דני לקבוצת הפלייבק שלו בבאר שבע, שם למדתי את טכניקות הפלייבק והמשחק. במקלט קטן בבאר שבע נוצרה לה קבוצה מדהימה שגדלה ביחד. עד היום הפלייבק הוא המקום שבו אני מאפשרת לעצמי "לצאת", להיות אני ללא מסכות וללא מעצורים. כל מופע זה מפגש מרגש לא רק עם סיפורים, אלא גם עם קבוצת שחקנים – חברים מוכשרים ויצירתיים.

מיכל בנאי

בוגרת לימודי משחק בביה"ס לאומנויות הבמה שבסמינר הקיבוצים.
בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב.
חברה בקבוצת פלייבק באר שבע משנת 2004.

עדי ברק

דוקטורנט לעבודה סוציאלית וסטודנט לתואר שני בתיאטרון. מרצה באוניברסיטת תל אביב בנושא שימוש בתאטרון בעבודה סוציאלית.
רומן ראשון פרי עטו – אל ארץ אחרת מאוד – יצא בשנת 2010 בהוצאת כנרת זמורה ביתן וזכה לשבחי הביקורות.
מלמד ומופיע בתאטרון פלייבק מאז שנת 2000.
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1183773.html